بازگرداندن لپ تاپ باید مشمول یکی از شرایط زیر باشد:

 

۱مهلت تست ۱ هفته کارون استوک

– تمام لپ تاپهای این فروشگاه قبل از ارسال توسط کارشناسان فنی از لحاظ کیفیت و کارکرد تست شده و در صورت تایید ، برچسب کنترل کیفیت(QC) همراه لپ تاپ قرار گرفته و در صورت درخواست چند تصویر از لپ تاپی خریداری شده شما قبل از ارسال به ایمیل ارسال می گرد.

– از تاریخ دریافت لپ تاپ ، تایید سلامت ظاهری و برگه کنترل کیفیت کارشناس کارون استوک، لپ تاپ بمدت ۷ روز مهلت دارید تا لپ تاپی دریافتی را از لحاظ کیفیت و عملکرد اعلامی در سایت کارون استوک ارزیابی نمایید و در صورت بروز مشکل احتمالی، این فروشگاه صرفا در مدت زمان ۷ روز تعریف شده متعهد به تعویض و یا بازپرداخت عین مبلغ پرداختی می باشد. خارج از ۷ روز مهلت تعیین شده کارون استوک مطابق مفاد ذکر شده در کارت گارانتی اقدام می نماید.

– لازم است کارتن و جعبه اصلی لپ تاپها تا پایان ۷ روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود .استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که لپ تاپ در کارتن یا جعبه اصلی خود به کارون استوک بازگردانده شود،

– برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی لپ تاپ و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

– این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه لپ تاپ و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از لپ تاپ ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌گردد. استفاده نادرست پس از تحویل لپ تاپ مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ غیر و متفاوت با توصیه سازنده لپ تاپ (قید شده در دفترچه راهنمای لپ تاپ- راهنمایی سایت شرکت سازنده) را شامل می‌شود

– پس از بررسی لپ تاپ های مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که لپ تاپ خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، مجددا برای مشتری ارسال می‌گردد و هزینه ارسال مجدد به عهده خریدار می باشد. در صورت استنکاف مشتری از  تحویل لپ تاپی سالم و بدون ایراد، لپ تاپی مزبور به مدت یک ماه بصورت امانت نزد کارون استوک در واحد خدمات پس از فروش باقی می‌ماند و با انقضای این مهلت کارون استوک در قبال لپ تاپ و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچ‌گونه مسوولیتی نخواهد داشت.

– در مهلت ۷ روز تست اولیه درصورتی که لپ تاپ از جانب خریدار به شرکت بازگردانده شود، در این مرحله خریدار باید هزینه پستی لپ تاپی عودت داده شده را پرداخت نماید و در مرحله بعد اگر مطابق گزارش کارشناسان خدمات پس از فروش شرکت لپ تاپی مرجوعی معیوب تشخیص داده شود، عین هزینه پستی پرداخت شده توسط خریدار در مرحله عودت لپ تاپ به وی بازپرداخت می گردد. هزینه پستی خارج از مهلت ۷ روز تست اولیه در صورت عودت لپ تاپ برعهده خریدار خواهد بود.

 

۲انصراف از خرید

– انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به لپ تاپی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هیچ‌گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک،برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی لپ تاپ و یا پاره و مخدوش کردن آن امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از لپ تاپ استفاده نشده باشد.